Р.А. “Авеню” – центр маркетингових технологій

Рекламне агентство у Кременчуці “Авеню” – це 16-ти річний досвід успішної роботи наших співробітників у сфері торгового маркетингу: BTL у Кременчуці, промо-акції у Кременчуці, оформлення фоздушними кулями у Кременчуці, презентації у Кременчуці, мерчендайзинг у Кременчуці, event послуг у Кременчуці, організації корпоративних заходів у Кременчуці та свят, конференцій, інсентив турів, тимбілдингу. Нам подобається разом з Вами вчитися та аналізувати деталі, грати та залучати, знаходити та обганяти – загалом, складати цільну яскраву картину.

Але найбільше ми любимо, коли Ви звертаєтесь до нас з несподіваними та нестандартними ідеями, які ми разом сміливо, втілюємо та запитаннями, відповіді на які ми шукаємо разом. Ми із задоволенням ловимо себе на думці про те, що наші улюблені Клієнти стають нашими вірними Партнерами. І сподіваємось, що проведені у співпраці з нами промо-акції, корпоративні свята, презентації залишають добрий слід у Вашій душі та Вашому Бізнесі.

Рекламне агентство у Кременчуці “Авеню” надає своїм Клієнтам широкий спектр послуг, постійно підвищуючи рівень професіоналізму, ефективно використовуючи внутрішній потенціал та зовнішні ресурси.

Наша мета:

якісні BTL та Event послуги та грамотні комплексні маркетингові рішення.

Наш принцип:

Результат великих справ часто залежить від дрібниць. І ми пам’ятаємо про це!

Ми приділяємо максимум уваги кожному елементу, кожній деталі корпоративного свята чи промо заходи для того, щоб отримати ідеальний результат.

Ми намагаємося зміцнювати репутацію надійної та ефективної Компанії завдяки якості наших робіт, ефекту від проведення BTL акції, святковому настрою від проведеної корпоративної вечірки та вірності своїм зобов’язанням.

Якість нашої роботи впливає на ваш бізнес, тому ми працюємо так, щоб стати частиною успіху вашої команди.

Ми – компанія, що активно розвивається, прагне постійно підвищувати свій професійний рівень і високо оцінювати особистий внесок кожного з нашої команди.

Ми не боїмося нестандартних завдань та проектів, індивідуально підходимо до кожного Клієнта та ставимося до кожного замовлення творчо. Ми прагнемо довгострокових партнерських відносин з нашими Клієнтами, нам подобається, коли наші Клієнти стають нашими Партнерами.

Ми готові до вирішення будь-яких завдань.

З великими, вражаючими цілями, такими як: організація та проведення великої презентації у Кременчуці, проведення будь-якого event заходу у Кременчуці, фестивалю, концерту, карнавалу чи балу, організація великого корпоративного свята, проведення національної промо-акції, BTL заходи, організація рекламної акції у Кременчуці будь-якої складності, проведення командотворчих тренінгів, тимбілдинг у Кременчуці, інсентив тури у Кременчуці та багато іншого; і з маленькими, але вкрай значущими: весілля у Кременчуці, день народження у Кременчуці, радісне дитяче свято у Кременчуці, випускне у Кременчуці, приватна вечірка у Кременчуці.

 

Рекламне агентство Авеню – агентство зрілих ідей!

Наші координати
Р.А. "Авеню"
м. Кременчук
вул. 50 років Жовтня, 82
Email: kremenchyg.avenu@gmail.com

Директор
+38 (050) 308-95-90
+38 (096) 230-37-04